سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
با درد خود بساز چندانکه با تو بسازد . [نهج البلاغه]
 
امروز: یکشنبه 99 اسفند 17

خوشحالم که « نام تو باران » بهانه ای شد تا شبی به یاد ماندنی در سالن فرهنگ برازجان رقم بخورد و بار دیگر بزرگوارانی از دیار عشق و ادب ، زیر یک سقف دیدار و خاطره ی شیرین دیگری در حافظه ی دشتستان ثبت کنند . اگرچه این کمترین در انتهای صف ایستاده ام اما افتخار نصیب شد تا برگ نازک و کوتاه نامم را به درخت تناور ادبیات دشتستان گره بزنم و قدر دان تمام عزیزانی باشم که قطره قطره از وجودشان شهد مهربانی نوشیده ام . از عزیزانی که از ماه ها پیش تر دغدغه داشتند ، عزیزانی که پیش از دیگران آمدند تا مقدمات را فراهم آورند ، یاران بی نشان تدارکات و پذیرایی ، بزرگوارانی که کارهایشان را گذاشتند و آمدند و یا آنان که اندیشه ی آمدن داشتند ولی در خدمتشان نبودم . اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان ، شهرداری برازجان شورای اسلامی شهر برازجان علی پورجم معون فرهنگی شهرداری برازجان جواد لقمان زاده بخشدار بخش مرکزی شهرستان دشتستان شورای اسلامی روستای زادگاهم بنار انجمن اهل قلم با اسفندیار فتحی مجری محترم انجمن نوای دشتستانی با احسان مبارکی سایر انجمن ها از برازجان و سایر شهرستان ها تمامی هنرمندان حاضر در جلسه ، دوست داران هنر و قلم ، دوستان سال های دیر تا امروز ، عکاسان ، خبرنگاران ، اهالی نشریات ، سایت ها ، عزیزانی که از طریق دنیای مجازی خبر رسانی کرده بودند ، مهربانانی که برای ساخت کلیپ زحمت کشیدند . عزیزانم از سراسر استان خاصه دشتی ، گناوه ، بوشهر ، کلمه و دیار مهر ، زیارت و بنار آب شیرین . احمد قائمی عزیز که لطفشان دایم است . استادانم ، شاعران ، هنرمندان و سخنرانان که در آیینه نگریستند و شمه ای از وصف خویش گفتند : معصومه خدادادی ، مجتبی مصدق ، مهدی بیات نسب  ، سید اسماعیل بهزادی ، فرج الله کمالی ، محمد رضا باقری ، محمد حسن آبیار ، محمد حسین زندوی ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برازجان . مهدی شیخیانی ، علی اسپرغم ، حمید بوستانی ، امان الله ابراهیمی ، آرش شمسی زاده ، نجف قلی محمودی ، عبدالخالق عبدالهی ، قاسم شجاعی ، فرزندانم نیما و غزل بزرگوارانی که از کتاب رونمایی و در حق اینجانب استادی کردند تا افتخاری فراموش ناشدنی نصیبم شود . عزیزانی که افتخار دادند تا در کنارشان عکس یادگاری داشته باشم . همسر همیشه همراهم ، تمامی افراد خانواده ام . اما شرمسار عزیزانی هستم که مجال تعظیم در ابتدای ورود و اظهار ارادت در انتهای برنامه در برابر شکوه و بزرگواریشان نیافتم و مهربانانی که به دلیل کمبود جا ، در کف سالن نشسته ، یا تا پایان برنامه ایستادند تا به من درس اخلاق و ادب بیاموزند . خاک پایتان محمد غلامی


 نوشته شده توسط محمد غلامی در یکشنبه 96/4/25 و ساعت 7:22 عصر | نظرات دیگران()

 خوشحالم که « نام تو باران » بهانه ای شد تا شبی به یاد ماندنی در سالن فرهنگ برازجان رقم بخورد و بار دیگر  بزرگوارانی از دیار عشق و  ادب ، زیر یک سقف دیدار  و خاطره ی شیرین دیگری در حافظه ی دشتستان ثبت کنند . اگرچه این کمترین در انتهای صف ایستاده ام اما  افتخار نصیب شد  تا برگ نازک و کوتاه نامم  را به درخت تناور ادبیات دشتستان گره بزنم و قدر دان تمام عزیزانی باشم که قطره قطره از وجودشان شهد مهربانی نوشیده ام .

 از عزیزان و بزرگوارانی که ، کارهایشان را گذاشتند و آمدند ، تمامی دوست داران هنر و قلم ، دوستان سال های دیر تا  امروز  ،  اهالی نشریات ، خبر ، سایت ها ، انجمن ها ، ادارات ، نهادها ،  استادان ، شاعران ، هنرمندان  ،  سخنرانان ، دوستانی که مجال سخنرانی و شعر خوانی نیافتند ،

بزرگوارانی که از کتاب  رونمایی و در حق اینجانب استادی کردند ،  عزیزانی که  با هدایای خود مرا شرمنده کردند ، عزیزانی که  افتخار دادند تا در کنارشان عکس یادگاری داشته باشم ، هر کسی که به نوعی برای برپایی جلسه زحمت کشید و دیگر دوستانی که  اندیشه ی آمدن داشتند اما در خدمتشان نبودم ، همسر همیشه همراهم و تمامی افراد خانواده ام بی نهایت سپاسگزارم .  

اما شرمسار عزیزانی هستم  که  مجال تعظیم در ابتدای ورود  و اظهار ارادت در انتهای برنامه در برابر شکوه و بزرگواریشان نیافتم  و مهربانانی که به دلیل کمبود جا ، در کف سالن نشسته ،  یا تا پایان برنامه ایستادند تا به من درس اخلاق و ادب بیاموزند .

خاک پایتان   .  محمد غلامی          


 نوشته شده توسط محمد غلامی در یکشنبه 96/4/25 و ساعت 7:18 عصر | نظرات دیگران()

ضمن سلام و سپاس مجدد از بزرگوارانی که قدم بر دیدگانم نهادند و در مراسم نکوداشت اینجانب شبی به یاد ماندنی برایم رقم زدند ، بار دیگر در برابر نامتان تعظیم می کنم  با قدردانی از مهربانانی که در پایان مراسم با هدایا و اوح های تقدیر ، کمترین شاگرد خودرا تشویق کردند :

نادر آزاده  . رییس دفتر نماینده ی مردم دشتستان

نوشاد باقری . شورای اسلامی روستای بنار آب شیرین

احمد بردبار . مدیریت مرکز کپی مهر آیین

مهدی بیات نسب . انجمن هوای تازه گناوه

فریبا جلالیان . انجمن ادبی دیدگاه و هفته نامه اتحاد جنوب

سعید جوانمرد . نقاش

معصومه خدادادی . شاعر

حمید زارعی . سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی

محمد حسین زندویان . ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان

علی زیارتی . کاریکاتوریست

سید محمد رضا سیاسی نژاد . نماینده ی پیشکسوتان باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال برازجان

نشمین شمسی زاده . فرزند زنده یاد استاد ایرج شمسی زاده

مهدی شیخیانی . انجمن ادبی فایز دشتی

سکینه صابری . هفته نامه اتحاد جنوب

قاسم طحانیان . گرافیست

زهره عرب زاده . هفته نامه اتحاد جنوب

اسفندیار فتحی . انجمن اهل قلم برازجان

مهرداد عارف . انجمن شعر و ادب دشتگان

عیسی عباس زاده . انجمن هوای تازه گناوه

کامبیز کشاورز . انجمن شعر و ادب دشتگان

سید حسن لواسانی . ریاست اداره آموزش و پرورش دشتستان

شیرین ماحوزی . نویسنده

احسان مبارکی . انجمن نوای دشتستانی

سید محمد محمدی . دبیر عزیز و معلم همیشه ام

 با سپاس

خاک پایتان  .  محمد غلامی


 نوشته شده توسط محمد غلامی در یکشنبه 96/4/25 و ساعت 7:16 عصر | نظرات دیگران()

 صفحه نخست » اخبار ویژه استان بوشهر

تاریخ انتشار: 15 تیر 1396 - 13:43

گزارش تصویری

دات نیوز؛ مراسم بزرگداشت  محمد غلامی با حضور گسترده هنردوستان برگزار گردید.

به گزارش دات نیوز،  14 تیرماه و همراه با روز قلم، به همت انجمن اهل قلم اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دشتستان و انجمن نوای دشتستانی  مراسم نکوداشت حیات فرهنگی ـ ادبی  محمد غلامی در سالن فرهنگ شهر برازجان برگزار گردید.
بنا به این گزارش، این مراسم که همراه با رونمایی از آخرین اثر منتشر شده ایشان بنام «نام تو باران» بود که با استقبال گسترده ادب دوستان از سراسر استان مواحه شد.

نقل خبر با اندکی تصرف      


 نوشته شده توسط محمد غلامی در جمعه 96/4/16 و ساعت 7:40 صبح | نظرات دیگران()

به همت انجمن اهل قلم و با همکاری انجمن نوای دشتستانی برگزار شد؛

اتحاد خبر- محمد شفیعی: آئین نکوداشت محمد غلامی شاعر محلی سرای دشتستانی به همت انجمن اهل قلم اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان و با همکاری انجمن نوای دشتستانی در